2016 Tığ Oyası Örnekleri

Tığ Oyası geleneğimizin göreneğimizin bir parçası el işidir. Biz toplum olarak geleneklerimize sıkı sıkıya bağlı örf ve adetlerimizin takipçisi bir milletiz. Gelinlik çağına gelmiş genç kızlarımızın, sevdiklerine verdiği değeri anlatmak için el işi örneklerini bu şekilde göstermektedir.Bu bir yetenek işidir. Bu işi herkes yapamaz. Tabiki hevesinizi kırmak istemiyorum fakat yeteneğiniz, el beceriniz yoksa biraz zor gibi gelebilir.  Sizin için hazırladığımız en güzel tığ oyası örnekleri sayfamızdan bakarak kolay olan örneklerini yapabilirsiniz.

Bazı hanımlar bu işi ticaret amaçlı da yapmaktadır.Onlar tabiki profesyonel olarak bu işi yapmaktadır.Çünkü devamlı yaptıkları için el alışkanlığı çok fazladır.Sizler için hazırlamış olduğumuz 2016 Tığ Oyası Örneklerini aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz galerimizde bulabilirsiniz.

Artık herkesin evinde bilgisayar var.Herkes merak ettiği her şeyi şuan bir tıkla internetten bulabiliyor.Mesela şuan sizin yaptığınız gibi.Örgü modellerini merak ettiniz ve girdiniz İnternet’e.Önceden nasıldı peki ? Bilen birinin size anlatması gerekiyordu.

Yeni başlayan bayanlarımız için önerebileceğimiz Tığ Oyası Modelleri 2016 yılı koleksiyonunu önerebiliriz.Aşağıdaki resimlere tıklayarak kolay tığ oyası örneklerini inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ