Şiş İle Bebek Patiği Modelleri

Hayatımız da en değer verdiğimiz varlıklarımızdan birisi de çocuklarımızdır. Onların sağlıklı ve huzurlu olması için her şeyi yaparız. Hem sıcaktan, hem de soğuktan korumak adına, birçok tedbiri alırız. Bunun gibi bebekler ve çocuklar için tasarlanmış patikler onların ayaklarının sıcacık olmasını sağlayan aksesuarlardandır. Kız ve erkekler için farklı model, renk ve seçeneklerde yer alan modellerle göz dolduruyor. Birçok renk seçeneğine sahip olan bu modelleri hem örebilirsiniz hem de satın alabilirsiniz. Bütün trendler de olduğu gibi bunda da her sezon farklı ve yeni modellerle karşılaşmak mümkün. Aslında bu tarz örgüler bayanların hayal dünyasıyla alakalı. Sadece hayal etmeniz yeterli. Son dönem de çıkan modellerden biri de ayakkabı şeklinde yapılmış olan modeller bunlar da son derece şık durmaktadır.

Karşınızda Şiş İle Örülmüş Bebek Patiği Modellerinden Örnekler

Örgü örmekte deneyiminiz var ise, birçok değişik model çıkarabilirsiniz. Ama deneyiminiz yoksa böyle küçük parçalardan başlayarak hem çocuklarınız için bir şeyler yapmış olursunuz, hem de stresten kurtulmak adına bir uğraş edinmiş olursunuz, bir hobi. Bebek patik modelleri, geçmişten bu yana her zaman hayatımızın için de olmuştur hem çocuklar için, hem de yetişkinler için birçok model mevcuttur yani hiç demode olmadan her zaman kullanılabiliyor. Son zamanlar da bunun yerini değişik bebek ayakkabıları almaya çalışıyor fakat dediğimiz gibi el emeğinin modası hiçbir zaman geçmez.

Bebek kıyafetleri oldukça küçük ve sevimli olan kıyafetlerdir
Erkek çocuklar ve kız çocuklar için farklı renk ve modellerde birçok bebek kıyafeti bulunmaktadır. Üst giyim ve alt giyim erkek çocuklar ve kız çocuklar için farklı olarak üretilse de modeli ve renkleri fark etmeyen bebek giyim ürünleri de bulunmaktadır. Bu giyim ürünlerinden birisi de patiklerdir.

Özellikle soğuk kış aylarında bebeklerin ayakları çok çabuk üşür. Birçok hastalığın sebebi de ayaktan alınan soğuk olduğu için bebeklerin ayaklarının sıcak tutulması gerekmektedir. Kalın çoraplar üst üste giydirildiği zaman bebekleri rahatsız edebilmektedir. Bu nedenle patikler bebekler için oldukça uygundur. Bebek patikleri şiş ve tığ ile örülebilir. Farklı desenler de ve renklerde de olabilmektedir. Bu yazımızda şiş ile bebek patiği modellerinden bahsedeceğiz.

Şiş İle Bebek Patiği modelleri ile bebeklerinize yepyeni örgüler yapabilirsiniz. Kış günlerinde bebeklerin ayaklarını oldukça sıcak tutmamız gerekmektedir. Annelerde bebeklerini ısıtmak ve onları hasta etmemek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bu yüzden anneler bebek patik modelleri tam da sizin imdadınıza yetişiyor.

bebek patik modelleri, bebek patikleri, bebek patik örnekleri, şişle patik yapımı, bebek patiği, şişle bebek patik modelleri ve yapılışı, iki şişle bebek patiği, bebek patikleri şişle, patik, bebek patik

Bebek patikleri şişle örüldüğünde oldukça kısa sürede bitmektedir. Bir gün içerisinde çiftli bebek patiği modellerini rahatlıkla örebilirsiniz. Kız bebek patiklerinde genellikle pembe, sarı, kırmızı gibi renkler kullanılıyor. Erkek bebek patiklerinde ise maviler, turkuaz renkler, yeşiller ve turuncular kullanılmaktadır. Foto galerimizde yer alan şişle bebek patikleri tam da aradığınız modellerde.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ