Eski Paletleri Değerlendirmek

Eski Paletleri Değerlendirmek

Bu yazıyı ve fotoğrafları hazırlamadan önce bir sürü şey düşündüm. Ev ekonomisine nasıl katkıda bulunabilirim. Elim bazı işlere yatkın. Bayan olarak elimden her iş gelir. Erkeklerin çoğundan daha güzel tasarımlar çıkarabilirim. Biraz ön araştırma yaptım ve paletleri değerlendirmek aklıma geldi.

Palet nedir? Palet yüklerin sarıldığı, taşımayı kolaylaştıran tahtadan yapılan bir yük altlığı gibi bir şey. Forkliftler aracılığıyla yük araçlarına yüklemeyi kolaylaştırır. Eski paletlerde çok güzel düz tahtalar mevcut. Elinizde bir keser, çivi, zımpara ve isteğe bağlı boya veya cila malzemesi olması yeterli. Geri kalan sizin tasarım gücünüz. İlk Önce eski paletlerden ne yapabilirim? Diye düşünün. Karar verdikten sonra işe koyulun.

Sizlere yardımcı olmak için aşağıda eski paletleri değerlendirmek adına birkaç foto paylaştık. Benim de şuan elimde malzameler hazır. Eski bir palet buldum. Bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya merak ediyorum. Bittikten sonra sizlerle fotoğrafları paylaşırım. Sizler de eski eşyaları değerlendirmek amaçlı yaptığınız tasarım harikalarını bizim facebook sayfamızdan paylaşabilirsiniz. Biz de oradan alıp bu sayfada paylaşırız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ